Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Huzur Restourant

Gönen’in kaliteli mekânları arasında yer alan “Huzur Restoran”, Gönen halkına geçmişten günümüze gelen tecrübesiyle hizmet veriyor. Kaliteli ve güler yüzlü personeli, gelişmiş hizmet anlayışıyla birlikte, hoşça vakit geçirmek isteyen herkese kapısını açıyor.

Gönen ilçesinin en eski markalarından olan, kalitesi ve güveniyle adından söz ettiren “Huzur Restoran” güzel, temiz, nezih bir restorandır. Aile ve arkadaş ortamıyla gitmeye uygundur.

%100 Hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan menüleri afiyetle ve gönül rahatlığıyla tüketirken, Gönen Huzur Restoran’ın zengin menü çeşitliliğiyle damak tadınıza uygun yemekleri bulacaksınız.

Kaliteli mezeler, bol ürün çeşitliliği denilince akla gelen ilk restoranlardan olan Gönen Huzur Restoran, Gönen’ de alkollü mekânlar içinde en iyilerinden. Geniş ve güzel bir bahçesi olan Huzur Restoran özel günlerinizde de, misafirlerine hizmet veriyor.

En özel ve güzel düğün, nişan organizasyonları yanı sıra doğum günü, toplantı ve diğer etkinlikler de iddialı olan Gönen Huzur Restoran, Gönen’e dışarıdan gelen misafirlerin de, ilk olarak ziyaret etmek isteyecekleri bir yer.

Adı gibi misafirlerine Huzur ortamı sunmak isteyen Huzur Restoran’ın fiyatları da uygun durumda, kaliteli ve bir akşam yemeği yerken, hesabın kabarık gelmesi endişeniz olmadan, akşamınızı neşe içerisinde sürdürebilirsiniz. Şeffaf fiyat politikasıyla birlikte, sürpriz ödemeleri olmayan Huzur restoranda, gerçekten Huzur bulacaksınız.

Yaz döneminde oldukça popüler olan Gönen Huzur Restoran’da gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda yarar var. Ancak çat kapı gidildiğinde bile, garsonlar yer bulma konusunda daima yardımcı olacaktır. Hem açık hem kapalı alanı bulunan Huzur Restoran’a 0266 772 72 27 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yorumlar

Gönen'i daha önce duymuş muydunuz?

Termal turizminde ki en iyi seçim.
Şifalı Bir Tatil!