Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Köy Konağı

Harika bir köy sofrasında organik kahvaltı imkânı sunan Köy Konağı, Güneşli köyünde ve Gönen’e 5 km mesafede yer alıyor. Doğanın içinde, Kazdağlarının tertemiz havası ve özenle hazırlanmış bir kahvaltı sofrası daha ne ister ki bir insan? Cemal Süreyya dememiş miydi? Kahvaltının mutlulukla direk ilgisi olduğunu…

Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber bu mutluluğu Köy Konağında yaşamaya ne dersiniz? Hem de öyle bir kahvaltı ki; tüm ürünler dalından tazecik sizin için koparılıp, sizler için sofranıza aynı dakikada geliyor.

Köy Konağında aileler için her şey düşünülmüş durumda. Sizler kahvaltınızı Güneşli Köy Konağı’nın doğal ürünleriyle ve şahane atmosferinde yaparken, çocuklarınız da oyun alanına doğasıyla eğlenip, enerjilerini atabilirler.

20 çeşit ürünlerin tamamına yakını, doğal ve ev yapımı. Öyle ki, zeytin ve zeytinyağları asidin onda biri derecesinde çok hafif. Köy insanının emeği, köy kadınının hamaratıyla buluşunca ortaya çıkan sofra ancak konaklarda olur. İşte, Köy Konağı tam da böyle bir işletme.

Köy Konağı sadece kahvaltı hizmeti vermiyor. Kendi bünyesinde yetiştirdiği hayvanlarını, usulüne göre kesip. O lezzetli etleri aynı zamanda sofranıza sunuyor. Usta şefler tarafından pişirilen etler sofranıza tam kıvamında geliyor. Zengin et menüsü; Kaburga, Beyti, Külbastı, Şiş, Köfte ve daha fazlası olarak tabağınızdaki yerini almaya hazır.

Köy Konağında ayrıca maç keyfini de yaşayabilirsiniz. Maç saati gittiğinizde mekân içine bulunan dev ekranlar sayesinde maç coşkusunu stadyumdaymış gibi yaşayabilirsiniz.

Son zamanlarda Gönen’in sayılı mekânları arasında gösterilen Köy Konağı, huzurlu bir ortamda zaman geçirmek isteyen herkesin gitmek istediği bir yer. Fiyatlarının görece olarak uygun olduğu, kaliteli, doyucu, organik ve lezzetli ürünlerin, titiz bir şekilde sunulduğu Köy Konağı’na en az bir kere gitmelisiniz.

Google tarafından yapılan 1000’in üzerinde ki yorumda ortak nokta; personelinin çok cana yakın ve yardımsever olduğu yönündeydi. Lezzetlerin kalitesine ve lezzetine söylenecek hiçbir sözümüz yok. Bu lezzeti sadece yaşamalısınız. Büyük ve geniş bir arazi üzerinde kurulu olan Köy Konağı açık ve kafalı mekân olarak hizmet veriyor. Yazı ayrı, kışı ayrı güzel olan işletmeye rezervasyon yapmak için (0266) 786 51 55 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Yorumlar

Gönen'i daha önce duymuş muydunuz?

Termal turizminde ki en iyi seçim.
Şifalı Bir Tatil!