Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gönen Park Otel

Gönen Yıldız Otel’e koridor ile bağlantısı bulunan Gönen Park Otel 2 katlı olup 57 oda ve 118 yatak kapasitesine sahip. Tüm odalarının özenle süslenmiş bir bahçe manzarasına sahip olan Gönen Park Otel’in 2 odası da engelli misafirler için hazırlanmış durumda.

Şifalı sularıyla ünlü Gönen’de bulunan Gönen Park Otel; Yarım Pansiyon olarak hizmet vermekte. Tesiste alacağınız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmakta.

Köşe oda ve standart oda olmak üzere 2 farklı oda tipiyle hizmet veren Gönen Park Otel’in bütün odalarında, bahçe manzaralı bir balkon, TV ( uydu yayını ), WiFi ( kablosuz internet bağlantısı )  banyolarında küvet, saç kurutma makinası, banyo gereçleri, elektronik kasa, jeotermal ısıtma sistemi, sıcak ve soğuk termal su mevcut.

Odalarda bulunan küvette, termal suyunun keyfini çıkaran misafirler yine otel tarafından ücretsiz olarak sunulan ve özenle temizlenen bornozlar ile kurulanıp, bahçe manzarası eşliğinde günün yorgunluğunu ve stresini atabilir.

Gönen Park Otel Değerlendirme Sonuçları;
87Harika
otelpuan.com üzerinden otel müşterilerinin yapmış olduğu değerlendirmeler sonucu Gönen Park Otel için hazırlanmış değerlendirmedir.

-Yarım Pansiyon
-Termal Otel

Artıları

 • Yürüyüş Parkuru - TV Odası
 • Açık Havuz - Fitness Merkezi
 • Açık - Kapalı Termal Havuz
 • Çocuk Büfesi - Çocuk Animasyonu

Eksileri

 • Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
 • Mini Bar ücretli.

Puanları

 • Yemek 85
 • Oda 84
 • Hizmet 91
 • Termal 93
 • Tavsiye Edilme 88
 • Fiyat Performans 80

Gönen Park Otel’de konaklayan misafirler için her sabah özenle hazırlanan açık büfe kahvaltı, temiz ve mermer dekorasyonla bezenmiş 250 kişilik kahvaltı salonunda verilmekte.

Gönen Park Otel Tanıtım Videosu

Tesiste akşam yemekleri ise; özel havalandırma sistemine sahip olan 800 kişilik restoranda canlı müzik eşliğinde sunulmakta.

Gönen Park Otel’de konaklayan misafirler için Gönen Yıldız Otel’in zemin katında bulunan Kaplıcaları kullanma imkânı bulunmakta. Ünü dünyayı bulan kaplıcalarda 1 Turizm Hekimi ve 2 Hemşire görev yapmakta. İhtiyaç duyabileceğiniz her anda misafirlerinin sağlığı ve huzuru için gerekli Kaplıcalarda gerekli kontroller yapılıp, sağlık tedbirleri alınmaktadır. Yine ihtiyaç halinde acil müdahalelerin yapılabildiği Kaplıcada EKG cihazı, stetoskop, otostop, ophtalmoskop, sifingomonometre, nedegaskop, oksijen tüpü, ambu seti, acil şeker ölçüm cihazı, acil müdahalede gerekli ilaçlar ve tıbbi malzemeler bulunmakta.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Fizik Tedavi merkezinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Hidroklimatoloji Uzmanı,1 Fizyoterapist, 1 Laborant,4 Masör ve 4 Masöz görev almakta.

Gönen Park Otel’i tercih eden misafirler için, Gönen’in temiz havası ve Gönen Kaplıcalarının şifa kaynağı termal suyu hizmet vermeye hazır. Geniş aktivite imkânlarının da bulunduğu Gönen Park Otel’de; Çim Futbol Sahası, Tenis Kortları, Yürüyüş Parkurları ve Fitness Merkezi bulunmakta.

Ayrıca Gönen Park Otel konumu sayesinde, Gönen’i ve çevresini tanımaya imkân sunmakta. Tesise kendi araçlarıyla gelecek olan misafirler için, araç otoparkı da mevcut. Gönen şehir merkezine 300 m, Bandırma merkeze 44 km ve Balıkesir şehir merkezine 104 km mesafede bulunan Gönen Park Otel’e ulaşım oldukça kolaydır. İstanbul’dan deniz yoluyla tesise ulaşmak isteyen misafirler Yenikapı – Bandırma feribot hattını tercih ederek, 105 dakika gibi bir yolculuk sonunda Gönen Park Otel’e ulaşabilir.

Yorumlar

0/100

Gönen'i daha önce duymuş muydunuz?

Termal turizminde ki en iyi seçim.
Şifalı Bir Tatil!