Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sanat Cafe Bar

Gönen’in en eski ve marka kafe barı olarak hizmet veren; Sanat Severler Derneği olarak da bilinen, Sanat Kafe Bar 1993 yılından buyana dek Gönen ve çevre ilçelerinde ki misafirlerine gururla hizmet veriyor. Sanat Kafe Bar öyle bir işletme ki, geçmişten günümüze saymakla bitmeyen ünlü sanatçılar burada konser vermişler. Ve hatta konser verme yarışı içerisinde girmişler.

Cem Karaca, Duman, Erkin Koray, Ezginin Günlüğü, Mor ve Ötesi, Kurban, Vega gibi ünlü sanatçı ve gruplar Sanat Kafe Bar’da konser verme şansına kavuşmuş.

Hayalperest, şanslı, idealist biri olan Sait Küçükbakkal tarafından kurulan Sanat Kafe Bar, günümüzde de Gönen’in marka işletmesi konumunda. Güven ve huzur ortamında canlı müzik hizmeti veren işletmeler arasında.

Yıllardan beri hizmet veren kalitesini her geçen yıl yükselten bir işletme olan Gönen Sanat Kafe Bar, Her zaman gönül rahatlığı ile gidilebilecek bir yer. Uygun fiyatlarıyla birlikte, canlı müzik dinleyip, bir şeyler içmek isteyen herkesin, her gittiğinde eğlenebileceği bir mekân.

Güven ortamı içerisinde huzur dolu bir akşam geçirmek isteyen herkesin hakkı eğlenmekten geçer. Bu ortamı da Gönen ilçesinde dolu dolu yaşayabileceğiniz harika bir işletme. Kavga, gürültüden uzak, herkesin saygı ve sevgi çerçevesinde müzik dinleyip, eğlenebildiği işletmede fiyatlarında uygun olduğunu belirtmekte yarar var.

Gönen’de ki termal tatilinizin ardından, akşamları eğlenmek isterseniz, ya da bu yazımızla birlikte tarihe meydan okuyan bu mekânı görmek isterseniz, Gönen.net ailesi olarak bizden de selam söylemeyi unutmayın.

Yorumlar

Gönen'i daha önce duymuş muydunuz?

Termal turizminde ki en iyi seçim.
Şifalı Bir Tatil!